-25%

Сумка жіноча коричнева лакова код 7-8018 PTR
485,18 ₴
363,88 ₴
- В наявності
- Код: 7-8018 кор-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку і кнопку Продається зі знижкою, є кілька подряпин, майже не видно, див.
Сумка має два відділи, перегородку на блискавці та 3 кишені, один з яких на блискавці
Позаду сумки є кишеня на блискавці. Довжина регульованого ременя 135 см
Розмір сумки 27*20*11 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Відділення | Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних, Відділення для телефону |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363,88 ₴





