-23%

Велика сумка стиль Guess, сумка для залу, на тренерування Гесс Чорний PTR
2 496 ₴
1 921,92 ₴
- В наявності
- Код: 1616М-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Велика чоловіча сумка-стиль Guess, сумка для залу, на тренерівку Гесс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 921,92 ₴







