-25%

Сумка жіноча Prada молочний шопер сумочка Прада нейлонова PTR
2 109,91 ₴
1 582,43 ₴
- В наявності
- Код: 20285-3-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка Prada 🔥
Одне відділення на блискавці.
Колір: молочний
Матеріал: нейлонова
Розмір: 40см ширина. 24см висота. 12см глибина.
Максимальна довжина ремінця 145 см
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Способи
Накладений платіж за передоплатою 200грн / Переказ на картку Приват Банку
Як ми працюємо
1. Ви залишаєте заявку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Молочний |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 582,43 ₴






