-23%

Ящик для інструментів Qbrick System ONE 450 2.0 EXPERT (5901238258285) PTR
5 463,12 ₴
4 206,60 ₴
- В наявності
- Код: 5901238258285-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструментів Qbrick System ONE 450 2.0 EXPERT (5901238258285) - це ящик для інструментів дуже великої ємності 52 л. Завдяки цьому в ньому можна розмістити великі електроінструменти та ручні інструменти. Дві регульовані перегородки дозволяють підтримувати порядок усередині боксу. Кожен ящик оснащений гнучким ущільнювачем, що забезпечує повний захист від потрапляння пилу та води. У стандартній комплектації він має дві регульовані перегородки, що забезпечують ідеальну організацію простору всередині боксу.
EXPERT відкриває нові можливості для зберігання. Оснащений лотками різних розмірів, він дозволяє зберігати як невелике, так і довге приладдя для майстерні. Довга алюмінієва ручка забезпечує високу ергономіку під час транспортування.
Версія 2.0 продукції лінії ONE – це нове покоління ящиків та органайзерів для інструментів із посиленою конструкцією. Додаткова адаптація корпусів під установку різьбових вставок розміру М8 дозволяє вільно персоналізувати систему потреб користувача.
Технічні дані:
Зовнішні розміри: 585 [Д] х 385 [Ш] х 420 [В] мм.
Внутрішні розміри: 519 [Д] х 305 [Ш] х 331 [В] мм.
Діагональ: 767 мм.
Ємність: 52 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4 |
| Висота в упаковці, см | 42 |
| Внутрішні розміри | 519 x 305 x 331 мм |
| Гарантійний термін | 14 днів міс |
| Глибина в упаковці, см | 60 |
| Діагональ | 767 мм |
| Зовнішні розміри | 585 х 385 х 420 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Модульний | Да |
| На колесах | Немає |
| Серія | ONE |
| Ширина в упаковці, см | 39 |
| Штрих-код | 5901238258285 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 206,60 ₴







