-25%

Сумка клатч жіноча чорна код 7-156 PTR
386,23 ₴
289,67 ₴
- В наявності
- Код: 7-156 чер-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, закривається на кнопку Продається зі знижкою, є невеликі подряпини, майже не видно, див.
Усередині сумки один відділ та кишеня
Довжина ланцюжка 120 см
Розмір сумки 25*12*3,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289,67 ₴






