
Підстригальна машинка GEMEI, Машинка для стрижки волосся для професіоналів Стильна стрижки GM-28 PTR
770,64 ₴
593,39 ₴
- В наявності
- Код: 3b29a5x1-ptr
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🔥 Підстригальна машинка GEMEI, Машинка для стрижки волосся для професіоналів Стильна стрижки GM-28
✨ Працювати з машинкою для стрижки волосся Gemei GM 811 дуже просто та зручно. Завдяки чотирьом насадкам, що знімаються, за допомогою такого приладу можна обстригти волосся до необхідної довжини (3, 6, 9, 12 мм). Леза виготовлені з міцної нержавіючої сталі, при цьому вони не будуть затуплятися протягом тривалого періоду. За допомогою спеціальної щітки можна очистити леза від забруднень. Для роботи пристрою достатньо підключити до побутової електричної мережі. Відмінна риса моделі полягає у практично повній відсутності різних шумів. Таким чином, працювати з пристроєм буде максимально комфортно.
✨ Професійна машинка для стрижки волосся Gemei GM 811 – це ідеальне поєднання якості, довговічності та доступної ціни. З її допомогою ви зможете досягти ідеальної зачіски в домашніх умовах.
✨ Характеристики:
- 🔸 Потужність: 9 Вт;
- 🔸 Матеріал лез: нержавіюча сталь;
- 🔸 Тип: машинка для стрижки;
- 🔸 Колір: чорний;
- 🔸 Тип двигуна: вібраційний;
- 🔸 Максимальне значення довжини волосся: 12 мм;
- 🔸 Модель: GM 811;
- 🔸 Виробник: Gemei;
- 🔸 Харчування: мережа;
- 🔸 Ширина ножа: 4,5 мм;
- 🔸 Тип встановлення довжини: знімні насадки;
- 🔸 Установки довжини стрижки: 3; 6; 9; 12 мм;
- 🔸 Тип управління: повзункове;
- 🔸 Насадки: насадка-гребінь (4 шт.);
- 🔸 Особливості: низький рівень шуму.
✨ Комплектація:
- 🔸 4 насадки;
- 🔸 гребінець;
- 🔸 Щітка для чищення;
- 🔸 Ножиці.
- 🔸 Машинка для стрижки GM 811;

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Товар | Машинка-тример 3 в 1 для стриження волосся GEMEI Гарні машинки для стриження волосся вдома GM-28 |
- Ціна: 593,39 ₴


