-23%

Дитяча сумочка для дівчинки кругла з брелоком, Кругла дитяча сумочка різнокольорова Бірюзовий PTR
2 028 ₴
1 561,56 ₴
- В наявності
- Код: 1842ДМ-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 300 г |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 8 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 561,56 ₴


