-25%

Жіночий рюкзак прогулянковий міський, невеликий жіночий рюкзачок Бордовий PTR
1 482,68 ₴
1 112,01 ₴
- В наявності
- Код: 1278Б-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Висота | 32 см |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 15 см |
| Колір | Бордовий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий рюкзак міський, невеликий жіночий рюкзачок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 112,01 ₴





