-25%

Стильна жіноча міні сумка з брелоком, жіноча сумочка на плече з брелоком PTR
1 434,80 ₴
1 076,10 ₴
- В наявності
- Код: 1466-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча міні сумка з брелоком, жіноча сумочка на плече з брелоком
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Довжина: 30 см;
Ширина на основі: 13 см;
Висота: 21 см;
Висота ручок: 13 см;
Плечовий ремінь - у комплекті, що знімається на карабінах (максимальна довжина 120 см - регулюється);
Брелок у комплекті;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 210 мм |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Тип призначення | Стильна жіноча мінісумка з брелоком, жіноча сумочка на плече з брелочкою |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 076,10 ₴










