-25%

Набір жіноча сумка через плече і міні сумка клатч з брелок PTR
1 755,60 ₴
1 316,70 ₴
- В наявності
- Код: 441Ч-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка + міні сумочка клатч
Характеристики:
Матеріал: якісна ПУ шкіра, що добре тримає форму;
Ціна вказана за комплект як на фото;
Є довга ручка на плече (1 шт. на дві сумки);
Довжина: 31 см – велика сумка, 23 см – маленька сумочка;
Ширина: 12 см – велика, 9 см – маленька;
Висота: 21 см велика, 17 см – маленька;
Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнимо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 210 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 316,70 ₴










