-25%

Сумка клатч жіноча оливкового кольору код 7-89019 PTR
1 078,90 ₴
809,18 ₴
- В наявності
- Код: 7-89019-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку та кнопку
Усередині сумки один відділ та кишеня
У комплекті 2 знімні ремені довжиною 107 см і 77 см
Розмір сумки 19*16*6,5 см
Стильна жіноча напівкругла сумка оливкового кольору зі штучної шкіри – це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має один відділ та кишеню для зберігання необхідних речей. Сумка має надійну застібку на блискавці та кнопці.
Довжина ременя, що регулюється, становить 107 см, що дозволяє носити сумку через плече або на плечі. Компактні розміри 19x16x6,5 см роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання, додаючи вашому образу витонченість та стиль.
Оформіть замовлення на цю стильну оливкову сумку прямо зараз і надайте образу завершений модний акцент!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1070 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка, Стрази |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Напівкругла |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809,18 ₴



