-25%

Годинник Skmei Military New PTR
1 353,25 ₴
1 014,94 ₴
- В наявності
- Код: -ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип механізму: Кварцові, Водостійкість: 3 атм - омити руки, Тип ремінця: Каучуковий, Бренд: Skmei, Стать: Чоловічі, Індикація: Електронні, Функції: Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць, Стиль: Спортивний, Скло: Полікарбонатне, Товщина: 10 мм, Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінця: Каучуковий, Додаткові характеристики: Індикація місяця, Особливості: Інструкція на російській мові, Вага, г: 60, Розміри, мм: 40х10, Колір корпусу: Мілітарі, Формат часу: 12/24 г, Індіка Арабські цифри, Діаметр: 40 мм, Фабрика збірки: Китай, Тип циферблата: Цифровий (електронний), Гарантія: 12 місяців, Механізм: Кварцовий, Браслет / Ремінець: Ремінець, Матеріал: Пластик, Форма корпусу: Круглі, Матеріал корпусу: Полікарбонат, Мілітарі, Водостійкість: 3 атм, Скло: Полікарбонатне, Колір корпусу: Мілітарі, Товщина: 10 мм, Вага, г: 60, Індикація: Хвилини, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, По діаметру годин: Невеликі, Довжина ремінця, см: 2, 23 Застібка: Класична, Розміри, мм: 40х10, Функції: Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць, Ширина ремінця: 20 мм, Додаткові характеристики: Для чоловіків: Для чоловіків, Для військових: Тактичні, Матеріал корпусу: Полікарбонат, Фабрика зборки: індикації: Арабські цифри, Модель: Military New
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Ремінець |
| Вага, г | 60 |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, см | 23 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застежка | Класична |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Мoдель | Military New |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцевий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 40х10 |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Стиль | Спортивний |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип ремінця | Каучуковий |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць |
| Колір корпусу | Милитари |
| Колір ремінця | Мілітарі |
| тип циферблата | Цифровий (електронний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 014,94 ₴









