-25%

Тип механізму: Механічний, Водостійкість: Базова - дощ, Тип ремінця: Шкіряний, Бренд: Forsining, Індикація: Аналогові, Стиль: Класичний, Скло: Мінеральне, Матеріал: Метал, Застібка: Класична, Товщина: 14 мм, Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінка г: 100, Розміри, мм: 39х14, Колір корпусу: Золотистий, Формат часу: 12/24 г, Індикація: Минути, секунди, години, Вид індикації: Арабські цифри, Діаметр: 39 мм, Фабрика збирання: Китай, Тип Реферат: Аналоговий ( циферблата: Центральна секундна стрілка, Задня кришка: Прозора, Характеристики механізму: Автозавод, Тип годинника: Класичний годинник, Гарантія: 12 місяців, Механізм: Механічний з автозаводом, Браслет / Ремінець: Ремінець, Матеріал: Метал, Механізм: Механіка З Автопідзаводом, Колір ремінця: Коричневий, Водостійкість: Базова, Скло: Мінеральне, Колір корпусу: Золотистий, Товщина: 14 мм, Вага, г: 100, Індикація: Хвилини, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, По діаметру годин: Невеликі, Довжина ремінця, см: 25 Застібка: Класичні, Тип цифр: Арабські цифри, Розміри, мм: 39х14, Характеристики механізму: Автопідзавод, Ширина ремінця: 22 мм, Для чоловіків: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика збирання: Китай, Основний колір циферблату: Білий, Вид індикації: Арабські цифр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Ремінець |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Класичні |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механіка З автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Розміри, мм | 39х14 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Тип цифр | Арабські цифри |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 891,14 ₴









