-25%

Годинник Winner Naturale ІІ PTR
2 521,52 ₴
1 891,14 ₴
- В наявності
- Код: -ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип механізму: Механічний, Водостійкість: Базова - дощ, Тип ремінця: Сталевий, Бренд: Winner, Стать: Жіночі, Індикація: Аналогові, Стиль: Класичний, Скло: Мінеральне, Матеріал: Метал, Тип: Чоловічі, Застібка: Кліпсова, Товщина: 13 мм, Форма корпусу Інструкція російською мовою, Вага, г: 100, Розміри, мм: 40х13, Колір корпусу: Сріблястий, Формат часу: 12/24 г, Індикація: Минути, секунди, години, Вид індикації: Римські цифри, Діаметр: 40 мм, Фабрика cборки: Китай Ремінець/браслет: Браслет, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Задня кришка: Прозора, Тип годинника: Класичний годинник, Гарантія: 12 місяців, Механізм: Механічний, Браслет / Ремінець: Браслет, Матеріал: Метал, Стиль: Класичний, Матеріал, Сталевий, Сталевий, Форма корпусу циферблата: Золотистий, Колір ремінця: Сріблястий з золотистими вставками, Водостійкість: Базова, Скло: Мінеральне, Колір корпусу: Сріблястий, Товщина: 13 мм, Вага, г: 100, Індикація: Хвилини, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, По, (регулюється), Формат часу: 12/24 год, Застібка: Кліпсова, Тип цифр: Римські цифри, Розміри, мм: 40х13, Ширина ремінця: 20 мм, Колір ремінця/браслета: Сріблястий із золотистими вставками, Для чоловіків: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика Вид індикації: Римські цифри, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Колір ремінця/браслета: Сріблястий з золотистими вставками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Браслет |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Римські цифри |
| Вид індикації | Римські цифри |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Кліпсова |
| Застібка | Кліпсова |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Колір ремінця/браслета | Сріблястий з золотистими вставками |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний |
| Основний колір циферблата | Золотистий |
| Основний колір циферблата | Золотистий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Стать | Жіночі |
| Розміри, мм | 40х13 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичні, Скелетон |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип цифр | Римські цифри |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Колір ремінця | Сріблястий з золотистими вставками |
| Колір ремінця/браслета | Сріблястий із золотистими вставками |
| тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 891,14 ₴









