-25%

Годинник Winner Salvador II PTR
3 300,37 ₴
2 475,28 ₴
- В наявності
- Код: -ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип механізму: Механічний, Водостійкість: Базова - дощ, Тип ремінця: Шкіряний, Бренд: Winner, Стать: Жіночі, Індикація: Аналогові, Стиль: Класичний, Скло: Мінеральне, Матеріал: Метал, Тип: Чоловічі, Застібка: Класична Winner, Товщина: 15 мм, Форма корпус Особливості: Інструкція на російській мові, Вага, г: 100, Розміри, мм: 42х15, Колір корпусу: Золотистий, Формат часу: 12/24 г, Індикація: Хвилини, секунди, години, Вид індикації: Римські цифри, Діаметр: 42мм, Фабрика cбор Ремінець/браслет: Ремінець, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Задня кришка: Прозора, Характеристики механізму: Автозавод, Тип годинника: Класичний годинник, Гарантія: 12 місяців, Механізм: Механічний з автозаводом, Браслет / Ремінець: Ремінець, Матеріал: Метал, Матеріал: Метал, Метал: циферблата: Золотистий, Колір ремінця: Коричневий, Водостійкість: Базова, Скло: Мінеральне, Колір корпусу: Золотистий, Товщина: 15 мм, Вага, г: 100, Індикація: Хвилини, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, По діаметру годин: 4, Довжина: 12/24 год, Застібка: Класична Winner, Тип цифр: Римські, Розміри, мм: 42х15, Характеристики механізму: Автопідзавод, Ширина ремінця: 22 мм, Тип стрілок: Фосфорні, Для чоловіків: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика збирання: Китай, Вид індика стрілка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Скло | Мінеральне |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Ремінець |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Римські цифри |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, см | 24 см |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Класична Winner |
| Застібка | Класична Winner |
| Індикація | Аналогові |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталевий |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Основний колір циферблата | Золотистий |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Стать | Жіночі |
| Розміри, мм | 42х15 |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Механічні, Механіка З Автопідзаводом |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Тип стрілок | Фосфорні |
| Тип цифр | Римські |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475,28 ₴









