-23%

Електрична кухонна плита з двома зонами нагріву Sea Breeze SB-063 2000 Вт, Плита на стіл електрична RO-75 PTR
1 449,24 ₴
1 115,91 ₴
- В наявності
- Код: 2g41nb26x-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🛡️ Електрична кухонна плита з двома зонами нагріву Sea Breeze SB-063 2000 Вт, Плита на стіл електрична RO-75
✨ Sea Breeze – це побутова техніка для дому, помічники на кухні. Основний напрямок роботи марки – представлено якісною та незвичайною побутовою технікою в доступній ціновій категорії.
Модельний ряд Sea Breeze – це як звичні для нас, так і новітні розробки в темі полегшення та покращення роботи на кухні та по дому. Sea Breeze віддають перевагу оригінальності дизайну та багатофункціональності. У широкому переліку продукції ви знайдете все, що потрібно використовувати в побуті.
- • Вага 2.5 кг
- • Потужність 2 кВт
- • Виробник Sea breeze
- • Тип керування Поворотні перемикачі
- • Колір білий
- • Особливості Захист від перегріву, Індикатор увімкнення
- • Матеріал корпусу Емальована сталь
- • Діаметр конфорки Ліва 16 см, Права 16 см
- • Тип Електрична
- • Тип нагрівальних елементів (конфорки) Чавунні млинці
- • Кількість конфорок 2
✨ Комплектація
- • Інструкція
- • Плита
✨ Габарити (ВхШхГ): 7 x 46 x 25 см


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea breeze |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Надійна настільна плита для дому Sea, Кухонна плита електро для кухні Електромала RO-75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 115,91 ₴










