-23%

Пилосос з контейнером для прибирання пилу, Пилососи для дому топ Стаціонарний пилосос дому RT-42 PTR
6 233,76 ₴
4 800 ₴
- В наявності
- Код: 15on3oig17-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

⚙️ Пилосос з контейнером для прибирання пилу, Пилососи для дому топ Стаціонарний пилосос дому RT-42
👉 Пилосос Magio MG-893 забезпечить чистоту та здорову атмосферу в будинку. Потужність 900 Вт забезпечить максимально якісне прибирання. Для зручності прилад має автозмотування шнура. Пилосос Magio MG-893 стане незамінним помічником у наведенні чистоти.
👉 Характеристики:
- 🔘 Виробник: Magio
- 🔘 Колір: синій
- 🔘 Потужність всмоктування: 250 Вт
- 🔘 Система фільтрації: мультиступінчаста
- 🔘 Фільтр: НЕРА
- 🔘 Зручне очищення контейнера
- 🔘 Матеріал: пластик
- 🔘 Тип: пилосос
- 🔘 Потужність: 900 Вт
- 🔘 Регулювання потужності: на корпусі
- 🔘 Парковка: горизонтальна, вертикальна
- 🔘 Регулювання повітряного потоку: на ручці
- 🔘 Тип пилососу: циклонний
- 🔘 Об’єм контейнера для пилу: 2.5 л
- 🔘 Ручка для зручності перенесення
👉 Комплектація:
- 🔘 Щілева насадка для збирання важкодоступних місць 2-в-1
- 🔘 Покращена щітка підлога/килим
- 🔘 Насадка для м’яких меблів


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Потужний мультициклон пилосос із контейнером Magio MG-892 900 Вт, Пилосос для легкого прибирання у квартирі RT-42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴










