-25%

Жіночий гаманець з екошкіри Roxy Chai Latte Burnt синій з оливковим PTR
1 158,54 ₴
868,90 ₴
- В наявності
- Код: erjaa03482-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий гаманець Roxy Chai Latte Burnt синій з оливковим
Опис моделі:
Закривається клапаном, який заправляється за смужку із екошкіри.
Кошелек виконаний зі штучної шкіри, що за фактурою нагадує нубук.
Усередині гаманця два відділення для купюр, одна прозора кишенька для документів, чотири кишеньки для візиток або платіжних карток.
На тильній стороні гаманця розташована кишеня на блискавці для монет.
Характеристики:
Матеріал: 65% поліуретан, 35% поліестер.
Розміри см (ШхВхГ): 11х17х1,5.
Вага: 155 р.
Колір: синій з оливковим.
Виробник: Roxy, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roxy |
| Вага | 155 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 868,90 ₴





