-25%

Чоловіча сумка-слінг Lanpad тканинна, чорний PTR
1 061,18 ₴
795,88 ₴
- В наявності
- Код: LAN83030 black-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка-слінг чорного кольору Lanpad 83030 black
Опис товару:
Виготовлена зі щільного нейлону.
Два відділення, закриваються на змійки.
Усередині основного відділення є бічна кишеня на блискавці.
На фасаді та зворотному боці розташовані кишені на блискавці.
Плечовий ремінь, можна переставляти на ліве/праве плече.
Ширина ременя 4 см.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір: чорний.
Розміри: 17*30*9 см.
Країна виробник: Lanpad, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795,88 ₴







