-25%

Чоловічі сумки через плече Continent чорна PTR
1 460,34 ₴
1 095,26 ₴
- В наявності
- Код: CC-039Black-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка через плече Continent CC-039Black
Опис товару:
Легка сумка для ноутбука з вертикальним завантаженням.
Кишеня-органайзер застібається на блискавку.
Зручний плечовий ремінь.
Діагональ ноутбука: 7-10 дюймів.
Характеристики:
Матеріал: поліестер, штучна шкіра.
Зовнішні розміри, мм: 245 x 305 x 80
Виробник: ТМ Continent.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continent |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 см |
| Глибина (1) | 80 |
| Діагональ екрана ноутбука | 10" |
| Діагональ екрана ноутбука (1) | 10" |
| Відділення | Відділення-органайзер |
| Пол (1) | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип застежки (1) | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095,26 ₴




