-25%

Чоловіча нагрудна сумка, кросбоді Wallaby PTR
987,19 ₴
740,39 ₴
- В наявності
- Код: 1138 pixel-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча нагрудна сумка, кросбоді Wallaby 1138 pixel
Опис товару:
Сумка має 3 основні відділення на блискавці.
Усередині основного відділення кишеня для телефона або дрібних предметів.
Одна відкрита кишеня на кнопці.
Характеристики:
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри: 28х22х2 см.
Матеріал: поліестер.
Колір: піксель ЗСУ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Поліестер |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Призначення (1) | Для повсякденного носіння |
| Стать | Чоловічий |
| Пол (1) | Чоловічий |
| Товщина | 2 см |
| Товщина (1) | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740,39 ₴







