-25%

Чоловічі шкіряні сумки через плече Giorgio Ferretti чорна PTR
2 326,81 ₴
1 745,11 ₴
- В наявності
- Код: Ef061 Black-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча шкіряна сумка через плече Giorgio Ferretti чорна Ef061 Black
Опис товару:
Практична чоловіча шкіряна сумка малого размера.
Одне основне відділення закривається клапаном на механічній кнопці.
У другому відділенні розташовані шість кишеньок для візиток або платіжних карток, прозора кишенька для пропуску, кишенька на блискавці, прозора кишенька для картки пам'яті.
У комплекті незнімний тонкий шкіряний ремінець для носіння на плечі.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра флотар.
Колір: чорний.
Розміри: 17х12х2.5 см.
Вага: 220 г.
Виробник: Giorgio Ferretti, Італія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Ferretti |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 170 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 25 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина (1) | 2.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 745,11 ₴






