-25%

Сумка листяношка Loren різнокольорова PTR
470,82 ₴
353,12 ₴
- В наявності
- Код: TN-1029 2133-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка листоношка Loren різнобарвна TN-1029 2133
Опис:
Сумка з поліестеру, закривається на клапан із липучкою.
Одне основне відділення на блискавці, всередині основного відділення додаткова кишенька на блискавці для дрібних предметів.
Всередині в основному відділенні є дві невеликі відкриті кишені.
Плечовий регульований ремінь.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Колір: різнобарвний.
Розмір см (ШхВхГ): 28х30х10.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loren |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 10 см |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Середній |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353,12 ₴









