-25%

Чоловіча сумка Wallaby із нейлону чорна PTR
949,62 ₴
712,22 ₴
- В наявності
- Код: 2647 black-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка Wallaby із нейлону чорна 2647
Опис товару:
Чоловіча сумка виготовлена з міцного зносостійкого нейлону.
Регульований плечовий ремінь для носіння через плече.
Додаткова тканинна ручка для носіння в руці.
Два просторі відділення на блискавці.
Дві накладні кишені на блискавці на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Колір: чорний
Розмір ШхВхГ (см): 35x24x15.
Вага(кг): 0.40.
Об'єм: 11,59 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Висота | 240 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип сумки (1) | Наплічна/Срібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 712,22 ₴








