-25%

Чоловіча сумка Wallaby із поліестеру чорна PTR
383,04 ₴
287,28 ₴
- В наявності
- Код: 2661 black-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка Wallaby із поліестеру чорна 2661
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка носіння через плече.
Один відділ на замку
Дві невеликі додаткові кишеньки на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 16,5 x21, 5x5.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Висота | 215 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 165 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287,28 ₴






