-25%

Чоловіча сумка Wallaby з поліестеру PTR
845,88 ₴
634,41 ₴
- В наявності
- Код: 2431-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка Wallaby з поліестеру 2431
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Один відділ на блискавці.
Дві невеликі додаткові кишеньки на лицьовій стороні.
Характеристики:
Артикул: 2431.
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Розміри: 29х27х16 см.
Об'єм: 2 л.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Висота | 290 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634,41 ₴




