-25%

Чоловіча сумка Wallaby з тканини PTR
1 304,57 ₴
978,43 ₴
- В наявності
- Код: 2437 black-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка Wallaby з тканини 2437-2
Опис сумки:
Сумка виготовлена з міцного зносостійкого нейлону, стійкого від блякнення.
Зручна ручка з пластиковою накладкою для носіння в руці.
Регульований плечовий ремінь.
Одне містке основне відділення на блискавці.
Невелике відділення на блискавці уздовж задньої стінки сумки.
Дві додаткові кишені на блискавці на лицьовій стороні.
На дні сумки розташовані ніжки.
Характеристика:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 25x28x17.5 (11 см без кишень).
Формат А4 не поміщається в цю сумку.
Колір: чорний.
ТМ Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Висота | 280 мм |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 175 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 978,43 ₴










