-25%

Тканинна сумка Ucon Mateo Bag Black Safari сіра PTR
3 193,28 ₴
2 394,96 ₴
- В наявності
- Код: 489118568820 black safari
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканинна сумки Ucon Mateo Bag Black Safari сіра 489118568820 black safari
Опис товару:
Передня кишеня закривається на блискавку
Основне відділення закривається на водовідштовхувальну двосторонню блискавку.
Ремінець із карабіном для ключів усередині передньої кишені.
Гумка для безпечного транспортування телефона та павербанка всередині передньої кишені.
Регульований плечовий ремінь
Тиснений лейбл Ucon Acrobatics.
Характеристики:
Зовнішня поверхню з жакардового поліуретану (ПУ) з тильним боком із поліестеру (ПЕТ), без ПВХ і ПФУ.
Розміри: 18 х 10 х 5 см.
Місткість: 0,3 л.
Вага: 140 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ucon |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 394,96 ₴




