-25%

Чоловіча сумка на плече із еко шкіри Continent CM-151BK чорна PTR
1 997,75 ₴
1 498,31 ₴
- В наявності
- Код: CM-151BK-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка з відділом для планшета 10-12" зі штучної шкіри Continent CM-151BK чорний
Опис товару:
Одне основне відділення із вертикальним завантаженням на блискавці.
Відкритий задню кишеню.
Регульований плечовий ремінь.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра/поліестер.
Колір чорний.
Підходить для планшетів: 10,6-12".
Відділення для планшета (ШхВхГ) см: 30х27x3,5.
Зовнішні розміри (ШхВхГ) см: 31x28x4.
Виробник ТМ Continent.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continent |
| Висота | 28 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Вікова група (1) | Доросла |
| Висота пристрою | 300 мм |
| Глибина | 4 см |
| Діагональ екрана пристрою | 12.2" |
| Призначення | Для планшета |
| Пол (1) | Чоловічий |
| Тип (1) | Сумка для планшета |
| Товщина пристрою | 40 мм |
| Ширина | 31 см |
| Ширина пристрою | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 498,31 ₴





