-25%

Сумка чоловіча Wallaby тканинна PTR
1 294,83 ₴
971,12 ₴
- В наявності
- Код: 2281-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка чоловіча Wallaby тканинна 2281
Опис сумки:
Вертикальна чоловіча сумка з поліестеру.
Регульована ручка носіння через плече.
Додаткова гумова ручка для носіння у руці.
Два великі відділи на замках і три додаткові кишені на лицьовій стороні.
Дві пластикові ніжки.
Дуже містка модель.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600Д.
Розміри см (ШхВхГ): 28x36x21 (глибина з кишенями).
Вага (кг.): 0,53.
Колір чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 360 мм |
| Відділення | 2 основні, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина: | 210 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Ширина | 280 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 971,12 ₴










