-25%

Чоловіча сумка Wallaby із поліестеру чорна PTR
414,96 ₴
311,22 ₴
- В наявності
- Код: 2600-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка Wallaby із поліестеру чорна 2600
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульований ремінь для носіння через плече.
Додаткова гумова ручка для носіння у руці.
Одне велике відділення на замку.
Одна невелика додаткова кишеня на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір чорний.
Розмір ШхВхГ(см): 35x24x10.
Вага(кг): 0.22.
Об'єм: 7,73 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип сумки (1) | Наплічна/Срібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 311,22 ₴







