-23%

Дитячий біговел Hammer, Біговел дитячий від 3 років, Велобіг без педалей для малюків LK-18 PTR
4 633,20 ₴
3 567,56 ₴
- В наявності
- Код: 66r6x151-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
📌 Дитячий біговел Hammer, Біговел дитячий від 3 років, Велобіг без педалей для малюків LK-18
💎 Беговел 1249G має магнієву полегшену раму, колеса внутрішньокамерні накачуються, діаметр коліс 12 дюймів.
💎 На спицях, на надувних колесах та ручне гальмо на заднє колесо Band-Brake!
💎 Укомплектований заднім крилом. В комплекті даної моделі також додатково йде металева підставка під переднє колесо для того що б можна було б поставити велобіг на паркінг в положенні стоячи, особливо зручно так як беговел не мажеться і не займає багато місця, не потрібно вигадувати кріплення. Даний Беговел Він дуже легкий.
📌 Комплектація:
- ⭐ металева підставка під переднє колесо (для паркування та зберігання)
- ⭐ Ручне гальмо на заднє колесо Band-Brake
- ⭐ заднє крило
💎 Вага в коробці 5кг
💎 Вага без коробки 3,8 кг
💎 Розміри коробки: 72*13*37



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hammer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Колір | Синій |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Кількість коліс біговела | 2 |
| Товар | Дитячі велосипеди, Двоколісний велосипед без педалей, Велобіг дитячий, Дитячий велосипед прогулянковий LK-18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 567,56 ₴





