-25%

Якісна жіноча сумка стиль Пінко з брелком, міні сумочка клатч Pinko модна з брелочком PTR
1 754 ₴
1 315,50 ₴
- В наявності
- Код: 771+70080Ч-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісна жіноча сумка стиль Пінко з брелком, міні сумочка клатч Pinko модна з брелочком
Характеристики
Матеріал: високоякісна екошкіра (добре тримає форму);
Брелок у комплекті;
Закривається на 2 магніти-кнопки;
Усередині 3 відділення;
Фурнітура: метал;
Плечовий ремінь: ланцюжок+екошкіра;
Довжина плечового ременя: 145 см (максимальна, можна складати в двоє або вкоротити при необхідності, прибравши зайві ланки в ланцюжку);
Довжина: 23 см;
Висота: 14,5 см;
Ширина на основі: 8 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 315,50 ₴










