-23%

можна купити у нас в махгазині
Шубка зі штучної норки – відмінне рішення для тих, хто шукає стильний і теплий одяг, дбаючи при цьому про етику та екологію. Такі шуби чудово замінюють натуральне хутро, при цьому вони не поступаються йому ні у візуальному плані, ні за тепловими властивостями.
Мод: 951
Ткань: норка штучна
Розмір: 52-60
Колір: синій
Довжина: 73 см. Обхват груди: 138 см. Обхват стегна 138 см. Довжина рукава: 63см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид хутра | Норка |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Колір | Синій |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Обхват грудей | 138 см |
| Обхват стегон | 138 см |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Тип матеріалу | Штучний |
| Фасон шуби | Шуба-пальто |
| Користувальницькі характеристики | |
| 52/60 | розмір |
| Розмір жіночого одягу | 52/60 |
| Сезон | Зима |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 497,89 ₴


