
Професійна електрична машинка для стрижки Domotec, Тример для самостійної стрижки волосся AK-45 PTR
463,32 ₴
356,76 ₴
- В наявності
- Код: 6u6e48m3-ptr
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


⚙️ Професійна електрична машинка для стрижки Domotec, Тример для самостійної стрижки волосся AK-45
🎯 Машинка для стрижки волосся Domotec MS-3302 подарує вам можливість підстригтися або підрівняти довжину волосся у будь-який час, заощаджуючи час та гроші.
🎯 Машинка проста у використанні та дозволяє в домашніх умовах створити будь-яку зачіску. Леза з нержавіючої сталі забезпечують акуратність та точність контуру стрижки. Є можливість регулювати довжину волосся, що зрізається.
🎯 Пристрій підходить для волосся будь-якої довжини. Ручка покрита антиковзним матеріалом, що сприяє зниженню вібрації під час роботи.
🎯 Мінімальна довжина стрижки становить 1 мм (при використанні машинки без насадки-гребеня). Таким чином, можна підстригти волосся біля основи шиї, акуратно підрівняти бакенбарди, а також сформувати декоративні лінії.
🎯 Для того, щоб зробити красиву стрижку, зовсім не обов’язково бути професійним перукарем, можна лише придбати дану машинку, вибрати потрібну насадку і зробити бажану стрижку.
🎯 Характеристики:
- ☑️ Щітка для чищення: Так;
- ☑️ Максимальна довжина стрижки: 12 мм;
- ☑️ Тип живлення: Мережа 220 В;
- ☑️ Ширина леза: 45 см;
- ☑️ Захисна кришка: Так;
- ☑️ Вага: 0.3 кг;
- ☑️ Споживана потужність: 12 Вт.
- ☑️ Мінімальна довжина стрижки: 1 мм;
- ☑️ Колір корпусу: Синій;
- ☑️ Розміри: 50 х 180 х 40 мм;
- ☑️ Кількість насадок: 4;
- ☑️ Кількість установок довжини: 4;
- ☑️ Матеріал лез: Нержавіюча сталь;
- ☑️ Рухомий блок для гоління: Так;
- ☑️ Довжина мережевого шнура: 1.5 м;
🎯 Комплектація:
- ☑️ 4 знімні насадки;
- ☑️ Машинка для стрижки;
- ☑️ Масло для машинки;
- ☑️ Щітка для чищення.
- ☑️ Ножиці;
- ☑️ Інструкція англійською мовою;
- ☑️ гребінець тонкий;
- ☑️ Захисний пристрій для лез;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Машинка для стриження волосся з різними насадками Domotec, Професійна машинка для стриження голови AK-45 |
- Ціна: 356,76 ₴










