-25%

Яка жіноча міні сумочка клатч, модна класична сумка для дівчат новинка PTR
1 211,36 ₴
908,52 ₴
- В наявності
- Код: 1195-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісна жіноча міні сумочка клатч, модна класична сумка для дівчат, новинка, чорна
Характеристики:
Матеріал: екошкіра преміум якості;
Добре тримає форму;
Довжина: 22 см;
Ширина на основі: 6 см;
Висота: 13 см;
Якісна металева фурнітура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Якісна жіноча мінісумочка клатч, модна класична сумка для дівчат новинка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 908,52 ₴










