-23%

Жіночий міський рюкзак сумка Леопардова, сумка-рюкзак жіноча - PTR
1 449,24 ₴
1 115,91 ₴
- В наявності
- Код: 1806-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий міський рюкзак сумка Леопардова, сумка-рюкзак жіноча
Характеристики:
Матеріал: високоякісна екошкіра;
Якісний і практичний підклад;
Висота: 31 см;
Ширина: 24 см;
Глибина: 13 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 550 г |
| Висота | 27 см |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 12 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий міський рюкзак сумка Леопардова, сумка-рюкзак жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 115,91 ₴










