-25%

Жіноча міні сумочка через плече з квіткою, маленька модна сумка для дівчат PTR
1 436,40 ₴
1 077,30 ₴
- В наявності
- Код: 541-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка через плече з квіткою, маленька модна сумка для дівчат
Характеристики:
Матеріал: якісна ПУ шкіра, що добре тримає форму, не тріскається на морозі;
Якісна та надійна фурнітура;
Висота ручок: 8 см;
Довжина: 25 см;
Ширина: 13 см;
Висота: 17 см;
Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнимо всі деталі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 077,30 ₴







