-25%

Жіноча сумка, міні сумка на плече, маленька жіноча сумочка клатч, міні сумка-клатч шкіра якісна PTR
1 307,12 ₴
980,34 ₴
- В наявності
- Код: 611-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка, міні сумка на плече, маленька жіноча сумочка клатч, міні сумка-клатч шкіра якісна
Компактна та містка жіноча міні сумочка, що добре тримає форму, ідеальний варіант для того, щоб ви могли скласти всі дрібні речі в одне місце.
Характеристики
Матеріал: Екошкіра преміум якості (середня жорсткість, добре тримає форму);
Довжина: 19 см;
Висота: 14 см;
Ширина на основі: 7 см;
Довжина плечового ременя: 114 см (максимальна);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 140 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка, Мінісумка на плече, маленька жіноча сумочка клатч, мінісумка-клатч екошкіра якісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980,34 ₴










