-25%

Жіноча лакова сумочка рептилія, невелика сумка під рептилію стиль крокодил зміїна PTR
1 754 ₴
1 315,50 ₴
- В наявності
- Код: 1327-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча лакова сумочка рептилія, невелика сумка під рептилію стиль крокодил зміїна
Характеристики
Матеріал: якісна лакова екошкіра;
Висота: 17 см;
Ширина: 25 см;
Глибина на основі: 10 см;
Лямки регулюються;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих та чоловічих сумок та аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 315,50 ₴









