-25%

Сумка жіноча білого кольору код 7-5120 PTR
1 276,80 ₴
957,60 ₴
- В наявності
- Код: 7-5120 бел-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Усередині два просторих відділи з перегородкою на блискавці, а також три додаткові кишені для дрібниць, одна з яких на блискавці
Ззаду сумки кишеня на блискавці
Розмір сумки 37х25,5х12,5 см
Жіноча сумка білого кольору зі штучної шкіри — стильний і практичний аксесуар для повсякденного використання. Сумка закривається на блискавку та має два просторих відділи з перегородкою на блискавці, а також три додаткові кишені для дрібниць, одна з яких на блискавці. Додаткова кишеня зі змійкою розташована на задній стороні сумки. Розмір сумки 37х25,5х12,5 см, що робить її місткою та зручною для зберігання всіх необхідних речей. Ця сумка ідеально підходить для роботи, навчання або прогулянок, поєднуючи в собі стиль і практичність. Не проґавте можливість придбати стильну та функціональну жіночу білу сумку зі штучної шкіри! Замовте цю сумку прямо зараз і насолоджуйтеся стилем і комфортом щодня!
У нашому магазині ви можете купити жіночі сумки — недорогі та модні моделі в Україні. Широкий асортимент стильних і функціональних сумок для повсякденного використання. Різноманітність дизайнів і кольорів. Зручне замовлення онлайн зі швидкою доставкою по всій країні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 255 мм |
| Відділення | Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, 2 основних, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина ручок | 650 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 957,60 ₴








