-25%

Жіноча сумка класична чорна, сумочка на плече натуральна замша PTR
1 833,80 ₴
1 375,35 ₴
- В наявності
- Код: 1714-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка класична чорна, сумочка на плече натуральна замша
Характеристики:
Матеріал: натуральна замша + якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху;
Довжина: 27 см;
Ширина на основі: 11 см;
Висота: 23 см;
У комплекті йде 2 плечові ремені на карабінах (можна зняти за потреби) як на фото;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 230 мм |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча замшева сумка класична чорна, сумочка на плече натуральна замша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 375,35 ₴










