-25%

Сумка жіноча чорна рептилія лакована код 5-555 PTR
1 771,56 ₴
1 328,67 ₴
- В наявності
- Код: 5-555 чер-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри
Сумка має три відділи, два відділи на кнопках і середній на блискавці
У середньому відділі два відділи з перегородкою на блискавці, а також дві додаткові кишені для дрібниць, одна з яких на блискавці
Сумка має 2 ручки завдовжки 40 см, у комплекті регульований ремінь завдовжки 152 см
На дні є ніжки
Розмір сумки 31х25х12 см
Жіноча сумка чорного кольору зі штучної шкіри — стильний і практичний аксесуар для повсякденного використання. Сумка має три самостійних відділи. Два відділи закриваються на кнопки, середній відділ закривається на блискавку. Середній відділ має два відділи та перегородку на блискавці, а також дві додаткові кишені для дрібниць, одна з яких на блискавці. Розмір сумки 31х25х12 см, що робить її місткою та зручною для зберігання всіх необхідних речей. На лицьовій стороні сумки є лакована вставка під рептилію, що робить сумку стильною. Ця сумка ідеально підходить для роботи, навчання або прогулянок, поєднуючи в собі стиль і практичність. Не проґавте можливість придбати стильну та функціональну жіночу чорну сумку зі штучної шкіри! Замовте цю сумку прямо зараз і насолоджуйтеся стилем і комфортом щодня!
У нашому магазині ви можете купити жіночі сумки — недорогі та модні моделі в Україні. Широкий асортимент стильних і функціональних сумок для повсякденного використання. Різноманітність дизайнів і кольорів. Зручне замовлення онлайн зі швидкою доставкою по всій країні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Відділення | Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, 3 основних, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1520 мм |
| Довжина ручок | 400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 328,67 ₴



