-25%

Якісна жіноча сумка на плече PTR
1 754 ₴
1 315,50 ₴
- В наявності
- Код: 1259-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісна жіноча сумка на плече
Характеристики:
Матеріал: якісна ПУ шкіра, що добре тримає форму;
Є довга ручка на плече;
Довжина: 28 см;
Ширина на основі: 13 см;
Висота: 19 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 190 мм |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Якісна жіноча сумка на плече |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 315,50 ₴










