-23%

Жіночий рюкзак-сумка кенгуру, невеликий прогулянковий рюкзачок трансформер Бірюзовий 600, Доросла, 31, 14, Екошкіра, Жіночий,
2 028 ₴
1 561,56 ₴
- В наявності
- Код: 1290Б-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Висота | 31 см |
| Вікова група | Доросла |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Глибина | 14 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 561,56 ₴






