-23%

Чоловічий гаманець клатч в клітці, портмоне вертикальний довгий Темно-коричневий PTR
764,40 ₴
588,59 ₴
- В наявності
- Код: 1766ТК-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-коричневий |
| Кількість відділень для кредитних карток | 11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588,59 ₴




