-25%

Сумка жіноча чорна з натуральної шкіри код 25-8640 PTR
3 948,50 ₴
2 961,38 ₴
- В наявності
- Код: 25-8640-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена з натуральної шкіри, закривається на блискавку
Усередині сумки 2 відділи та перегородка на блискавці, дві кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді сумки кишеня на блискавці
Сумка має 2 ручки завдовжки 50 см регульований ремінь завдовжки 124 см
На дні сумки є ніжки
Розмір сумки 34*30*9,5 см
Жіноча чорна сумка з натуральної шкіри має стильний і лаконічний дизайн. Закривається на блискавку, що додає зручності та безпеки. Усередині сумки передбачено два відділення з перегородкою на блискавці, а також дві кишені, одна з яких на блискавці — ідеальна для дрібниць і документів. На фасаді сумки додаткова кишеня на блискавці. Регульований ремінь завдовжки 124 см дає змогу носити сумку через плече або в руках. Є дві ручки для зручності завдовжки 50 см. На дні сумки для зручності є ніжки. Ідеальний вибір для стильних і практичних жінок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 300 мм |
| Відділення | Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, 2 основних, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина плечового ременя | 1240 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 961,38 ₴







