-25%

Сумка клатч жіноча біла код 7-6202 PTR
979,94 ₴
734,96 ₴
- В наявності
- Код: 7-6202-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на кнопку
Усередині сумки один відділ і 1 кишеня
Довжина ременя 136 см довжина ручки 45 см
Розмір сумки 20 х 15 х 7 см
Елегантна невелика сумка-клатч білого кольору стане ідеальним аксесуаром для будь-якого образу. Сумка виготовлена зі штучної шкіри, що забезпечує довговічність і стильний зовнішній вигляд. Застібається на кнопку, що забезпечує надійність і зручність використання. Лаконічний дизайн і компактні розміри роблять її універсальною і зручною для щоденного використання або вечірніх виходів. Сумка легко поєднується з різними стилями одягу — від ділового до повсякденного або вечірнього. Її мінімалістичний дизайн підкреслить ваш смак і додасть елегантності вашому образу.
Придбати невелику жіночу чорну сумку-клатч можна в нашому інтернет-магазині. Оформіть замовлення прямо зараз і отримайте стильну та практичну сумку, яка стане вашим улюбленим аксесуаром!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 150 мм |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1360 мм |
| Довжина ручок | 450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734,96 ₴




