-25%

Жіноча сумочка на плече Кенгуру, сумка для дівчат Еко шкіра клітинка PTR
1 275,20 ₴
956,40 ₴
- В наявності
- Код: 1751Ж-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумочка на плече Кенгуру, сумка для дівчат Еко шкіра клітинка
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Довжина: 21 см;
Ширина на основі: 7 см;
Висота: 20 см;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Напівкругла |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Тип призначення | Жіноча сумочка на плече Кенгуру, сумка для дівчат екошкіра |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956,40 ₴










