-23%

Шкіряна чоловіча сумка бананка на груди, слінг барсетка натуральна шкіра Коричневий PTR
2 496 ₴
1 921,92 ₴
- В наявності
- Код: 1495К-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Волов'я шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 921,92 ₴



